»-(¯`ν´¯)-»єяєη вαкι¢ι»-(¯`ν´¯)-»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»-(¯`ν´¯)-»єяєη вαкι¢ι»-(¯`ν´¯)-»

eren bakici

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Uzatmalarda sarkı sözü

YazarMesaj
erendilara
admin
admin
erendilara

Kadın Mesaj Sayısı : 82
nerden geliyinn? : erenin kalbiden
hobilerin neler??? : musik dinlemek ve dans etmek
sewdiqin kisi? : Uzatmalarda  sarkı sözü 2afn1
kendine quven :
Uzatmalarda  sarkı sözü Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Uzatmalarda  sarkı sözü Right_bar_bleue

grup hepsi gucu :
Uzatmalarda  sarkı sözü Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Uzatmalarda  sarkı sözü Right_bar_bleue

Uzatmalarda  sarkı sözü Empty
MesajKonu: Uzatmalarda sarkı sözü   Uzatmalarda  sarkı sözü EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 10:43 am

<BLOCKQUOTE>bu aşka veda etmenin vakti çoktan gelmisti
bana kalırsa senın içinde hersey daha once bitmisti
uzatmalarda goz yası pismanlık ihanet bera berız ben gidemem sen benı terkett kana kaplı deftere yazdığım bir sen bir ben intikam aldık tutku ofke alıskanlık ve sen ve ben dugumlenıp karıstık ooooooooooooo
sen oyle kendın uçan biri anlaman imkansız ve tabi ben disardan bakınca hanı her zaman kararsız uzatmalarda goz yasi pismanlık ihanet ve bekeklerde yiz delılık her sey anlamsız karakanlı deftere yazdk bir sen bir ben intikam aldık tutku ofke alıskanlık ve sen ve ben dugumlenıp karıstık ooooaoooaooooooaooaooaoa kara kaplı deftere yazdık oo bir sen bir ben intikam aldık tutku ofke alıskanlı sen ve ben dugumlenip karıstıkkkara kaplı deftere yazdık oo bir sen bir ben intikam aldık tutku ofke alıskanlı sen ve ben dugumlenip karıstıkk</BLOCKQUOTE>

Uzatmalarda sarkı sözü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-